Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Två studenter som pratar med varandra utanför campusbyggnad. Foto. Två studenter som pratar med varandra utanför campusbyggnad. Foto.

Ännu mer om AIL


Ledningsgrupp (Verksamhetsledare är Ulrika Lundh Snis)


Kristina Areskoug Josefsson

Kristina Areskoug Josefsson Professor Professor i Arbetsintegrerat Lärande
kristina.areskoug-josefsson@hv.se

Per Assmo

Per Assmo Professor IPPE programme Manager
per.assmo@hv.se

Annika Eklund

Annika Eklund Universitetslektor
annika.eklund@hv.se

Eva Erkmar

Eva Erkmar Administratör
eva.erkmar@hv.se

Jan Gustafsson Nyckel

Jan Gustafsson Nyckel Professor
jan.gustafsson-nyckel@hv.se

Ulrika Lundh Snis

Ulrika Lundh Snis Professor
ulrika.snis@hv.se

Anna Karin Olsson

Anna Karin Olsson Universitetslektor Docent i företagsekonomi
anna-karin.olsson@hv.se

Fredrik Sunnemark

Fredrik Sunnemark Universitetslektor
fredrik.sunnemark@hv.se

Lars Walter

Lars Walter Professor
lars.walter@hv.se
Senast uppdaterad