Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Din sökning gav 111 träffar


Pia Alsén

Pia Alsén Universitetslektor
pia.alsen@hv.se

Per Alverbratt

Per Alverbratt Universitetsadjunkt Kriminolog
per.alverbratt@hv.se

Anna Andersson

Anna Andersson Universitetsadjunkt, Doktorand Universitetsadjunkt
anna.andersson.3@hv.se

Marina Andersson

Marina Andersson Universitetsadjunkt Student
marina.andersson@hv.se

Pär Andersson

Pär Andersson Studie- och karriärvägledare
par.andersson@hv.se

Susanne Andersson

Susanne Andersson Universitetslektor Student
susanne.andersson@hv.se

Kristina Areskoug Josefsson

Kristina Areskoug Josefsson Professor Professor i Arbetsintegrerat Lärande
kristina.areskoug-josefsson@hv.se

Malin Berghammer

Malin Berghammer Universitetslektor Docent i Vårdvetenskap
malin.berghammer@hv.se

Sofia Berglund

Sofia Berglund Universitetsadjunkt
sofia.berglund@hv.se

Annika Bergman

Annika Bergman Universitetsadjunkt
annika.bergman@hv.se

Anette Bergstrand

Anette Bergstrand Universitetsadjunkt PROGRAMANSVARIG SJUKSKÖTERSKEPROGRAMMET
anette.bergstrand@hv.se

Ina Berndtsson

Ina Berndtsson Universitetslektor Docent
ina.berndtsson@hv.se

Pernilla Berndtsson

Pernilla Berndtsson Doktorand Student
pernilla.berndtsson@hv.se

Irene Bernhard

Irene Bernhard Universitetslektor
irene.bernhard@hv.se

Ville Björck

Ville Björck Universitetslektor
ville.bjorck@hv.se

Kristofer Björk

Kristofer Björk Universitetsadjunkt, Doktorand
kristofer.bjork@hv.se

Veronica Bohlin

Veronica Bohlin Doktorand Student
veronica.bohlin@hv.se

Eva Brink

Eva Brink Professor, senior
eva.brink@hv.se

Ivan Andrés Castillo

Ivan Andrés Castillo Doktorand
ivan-andres.castillo@hv.se

Elisabeth Dahlborg

Elisabeth Dahlborg Professor professor i vårdvetenskap
elisabeth.dahlborg@hv.se

Sabina Dalsborn

Sabina Dalsborn Universitetsadjunkt Fil. Mag. i Omvårdnadsvetenskap, MS i Psykologi
sabina.dalsborn@hv.se

Alma Dautovic

Alma Dautovic Universitetsadjunkt, Doktorand
alma.dautovic@hv.se

Mia Detlin

Mia Detlin Universitetsadjunkt
mia.detlin@hv.se

Anna-Lena Eklund

Anna-Lena Eklund Universitetsadjunkt, förste Filosofie Masterexamen i omvårdnad
anna-lena.eklund@hv.se

Catrine Ekre

Catrine Ekre Universitetsadjunkt, förste Universitetsadjunkt i vårdvetenskap
catrine.ekre@hv.se

Anette Ekström-Bergström

Anette Ekström-Bergström Professor Ordförande i Forsknings- och utbildningsnämnden (FUN)
anette.ekstrom-bergstrom@hv.se

Maria Emilsson

Maria Emilsson Universitetslektor Medicine Doktor
maria.emilsson@hv.se

Cecilia Engelbrektsson Lundberg

Cecilia Engelbrektsson Lundberg Universitetsadjunkt
cecilia.engelbrektsson-lundberg@hv.se

Marie Engwall

Marie Engwall Universitetslektor
marie.engwall@hv.se

Henrik Eriksson

Henrik Eriksson Professor
henrik.eriksson@hv.se

Irene Eriksson

Irene Eriksson Universitetslektor
irene.eriksson@hv.se

Maria Erlandsson

Maria Erlandsson Universitetsadjunkt
maria.erlandsson@hv.se

Beatrice Fahlström Mattsson

Beatrice Fahlström Mattsson Administratör
beatrice.fahlstrom-mattsson@hv.se

Eva-Lena Fast

Eva-Lena Fast Handläggare
eva-lena.fast@hv.se

Berit Finnström

Berit Finnström Universitetsadjunkt, förste
berit.finnstrom@hv.se

Bent Floberg

Bent Floberg Handläggare
bent.floberg@hv.se

Susanne Forsgren Gebring

Susanne Forsgren Gebring Universitetsadjunkt, förste Master i Omvårdnad
susanne.forsgren-gebring@hv.se

Berit Forsman

Berit Forsman Universitetsadjunkt, förste Leg. Sjuksköterska Anestesi o Intensivvård
berit.forsman@hv.se

Ulla Fredriksson Larsson

Ulla Fredriksson Larsson Avdelningschef
ulla.fredriksson-larsson@hv.se

Hildur Gunnarsdottir

Hildur Gunnarsdottir Universitetslektor
hildur.gunnarsdottir.1@hv.se

Christine Haglund Servaeus

Christine Haglund Servaeus Lärarassistent
christine.haglund-servaeus@hv.se

Pia Hanås

Pia Hanås Universitetsadjunkt
pia.hanas@hv.se

Cathrine Hassel

Cathrine Hassel Universitetsadjunkt
cathrine.hassel@hv.se

Lisbeth Hillström

Lisbeth Hillström Universitetsadjunkt Student
lisbeth.hillstrom@hv.se

Agneta Hjelm Persäng

Agneta Hjelm Persäng Universitetsadjunkt Universitetsadjunkt i vårdvetenskap
agneta.hjelm@hv.se

Ulla Hällgren Graneheim

Ulla Hällgren Graneheim Professor, senior
ulla.hallgren-graneheim@hv.se

Susanna Höglund Arveklev

Susanna Höglund Arveklev Avdelningschef
susanna.arveklev-hoglund@hv.se

Emelie Isberg

Emelie Isberg Universitetsadjunkt Student
emelie.isberg@hv.se

Daniel Jakobsson

Daniel Jakobsson Skrivhandledare
daniel.jakobsson@hv.se

Annika Jogbäck

Annika Jogbäck Universitetsadjunkt
annika.jogback@hv.se

Catrin Johansson

Catrin Johansson Universitetslektor Doktor i vårdvetenskap
catrin.johansson@hv.se

Madeleine Johansson

Madeleine Johansson Universitetsadjunkt Student
madeleine.johansson@hv.se

Anette Johnsson

Anette Johnsson Universitetslektor, Postdoktor
anette.johnsson@hv.se

Anette Jonasson

Anette Jonasson Universitetsadjunkt Klinisk adjunkt
anette.jonasson@hv.se

Christina Karlsson

Christina Karlsson Universitetsadjunkt Adjunkt/sjuksköterska
christina.karlsson.2@hv.se

Margareta Karlsson

Margareta Karlsson Universitetslektor Docent i vårdvetenskap med inriktning arbetsintegrerat lärande
margareta.karlsson@hv.se

Nóra Kerekes

Nóra Kerekes Professor Professor i medicinsk vetenskap (Psykiatri); Doktor i neurovetenskap
nora.kerekes@hv.se

Karin Kjelsson

Karin Kjelsson Universitetsadjunkt Student
karin.kjelsson@hv.se

Kicki Klaeson

Kicki Klaeson Universitetslektor Med dr, specialistssk
kicki.klaeson@hv.se

Ida Kleye

Ida Kleye Universitetslektor, befordrad adjunkt Doktorand
ida.kleye@hv.se

Carina Kullgren

Carina Kullgren Universitetslektor
carina.kullgren@hv.se

Inga Larsson

Inga Larsson Universitetslektor
inga.larsson@hv.se

Lena G Larsson

Lena G Larsson Universitetslektor, adjungerad
lena-g.larsson@hv.se

Inger Lilja

Inger Lilja Universitetsadjunkt
inger.lilja@hv.se

Britt-Marie Lind

Britt-Marie Lind Universitetsadjunkt, adjungerad
britt-marie.lind@hv.se

Kikki Lundborg

Kikki Lundborg Universitetsadjunkt, adjungerad Student
kikki.lundborg@hv.se

Sofie Lundström

Sofie Lundström Universitetslektor
sofie.lundstrom@hv.se

Jonathan Lüning

Jonathan Lüning Universitetsadjunkt
jonathan.luning@hv.se

Mimmi Markusson

Mimmi Markusson Universitetsadjunkt
mimmi.markusson@hv.se

Dragana Milesic Karlsson

Dragana Milesic Karlsson Universitetsadjunkt
dragana.milesic-karlsson@hv.se

Linda Mårtensson Karlsson

Linda Mårtensson Karlsson Handläggare
linda.karlsson@hv.se

Regina Nobis

Regina Nobis Universitetsadjunkt
regina.nobis@hv.se

Håkan Nunstedt

Håkan Nunstedt Universitetslektor Stf/biträdande prefekt. Fil doktor i vårdvetenskap, docent i vårdvetenskap
hakan.nunstedt@hv.se

Viola Nyman

Viola Nyman Universitetslektor, adjungerad Student
viola.nyman@hv.se

Maivor Olsson-Tall

Maivor Olsson-Tall Universitetslektor Med.Dr. Ordförande i Utskottet för god forskningssed och etik, Forskningsledare, Leg. Sjuksköterska
maivor.olsson-tall@hv.se

John Ottosson

John Ottosson Universitetsadjunkt
john.ottosson@hv.se

Katarina Patriksson

Katarina Patriksson Universitetslektor Student
katarina.patriksson@hv.se

Anders Pedersson

Anders Pedersson Universitetslektor
anders.pedersson@hv.se

Jessica Persson Kylén

Jessica Persson Kylén Doktorand
jessica.persson-kylen@hv.se

Tanja Pettersson

Tanja Pettersson Universitetsadjunkt, förste
tanja.pettersson@hv.se

Åsa Rejnö

Åsa Rejnö Universitetslektor
asa.rejno@hv.se

Åsa Roxberg

Åsa Roxberg Professor, senior
asa.roxberg@hv.se

Gudrun Rudolfsson

Gudrun Rudolfsson Universitetslektor Hälsovårdsdoktor i Hälsovetenskaper med inriktning mot Vårdvetenskap
gudrun.rudolfsson@hv.se

Maria Rönnerhag

Maria Rönnerhag Universitetslektor Filosofie Doktor i hälso- och vårdvetenskap
maria.ronnerhag@hv.se

Katarina Schoultz

Katarina Schoultz Universitetsadjunkt
katarina.schoultz@hv.se

Johanna Selin Månsson

Johanna Selin Månsson Universitetsadjunkt
johanna.selin-mansson@hv.se

Frida Sjöberg

Frida Sjöberg Controller Controller IH
frida.sjoberg@hv.se

Maria Skyvell Nilsson

Maria Skyvell Nilsson Universitetslektor Docent i pedagogik med inriktning mot arbetsintegrerat lärande
maria.skyvell-nilsson@hv.se

Birgitta Stenström

Birgitta Stenström Universitetsadjunkt, förste Universitetsadjunkt i vårdvetenskap
birgitta.stenstrom@hv.se

Jenny Ström Åberg

Jenny Ström Åberg Universitetsadjunkt Adjunkt
jenny.strom@hv.se

Anne-Marie Suutari

Anne-Marie Suutari Universitetslektor, adjungerad
anne-marie.suutari@hv.se

Kristina Svantesson

Kristina Svantesson Universitetsadjunkt Universitetsadjunkt
kristina.svantesson@hv.se

Josefina Söderblom

Josefina Söderblom Avdelningschef
josefina.soderblom@hv.se

Emmy Tegelström

Emmy Tegelström Universitetsadjunkt
emmy.tegelstrom@hv.se

Yvonne Tegelström

Yvonne Tegelström Universitetsadjunkt Distriktsköterska
yvonne.tegelstrom@hv.se

Ellinor Tengelin

Ellinor Tengelin Universitetslektor
ellinor.tengelin@hv.se

Åsa Thomsen

Åsa Thomsen Universitetsadjunkt
asa.thomsen@hv.se

Jessica Thorn

Jessica Thorn Bibliotekarie
jessica.thorn@hv.se

Annelise Tilly Lund

Annelise Tilly Lund Universitetsadjunkt, förste Universitetsadjunkt
annelise.tilly-lund@hv.se

Sofia Tingberg

Sofia Tingberg Universitetsadjunkt
sofia.tingberg@hv.se

Anh Truong

Anh Truong Doktorand, Universitetsadjunkt Student
anh.truong@hv.se

Maria Vedin

Maria Vedin HR-specialist
maria.vedin@hv.se

Agneta Welin

Agneta Welin Universitetslektor
agneta.welin@hv.se

Maria Werthén

Maria Werthén Universitetslektor
maria.werthen@hv.se

Anna Wilner

Anna Wilner Bibliotekarie SI -metodhandledare
anna.wilner@hv.se

Jan Winroth

Jan Winroth Universitetslektor
jan.winroth@hv.se

Christèl Åberg

Christèl Åberg Universitetsadjunkt Specialistsjuksköterska demensvård
christel.aberg@hv.se

Kristina Åhlund

Kristina Åhlund Universitetslektor
kristina.ahlund@hv.se

Maria Öhrfelt

Maria Öhrfelt Universitetsadjunkt
maria.ohrfelt@hv.se