Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Din sökning gav 153 träffar


Celia Aijmer Rydsjö

Celia Aijmer Rydsjö Universitetslektor
celia.aijmer-rydsjo@hv.se

Elin Almér

Elin Almér Universitetslektor
elin.almer@hv.se

Lena Almqvist Nielsen

Lena Almqvist Nielsen Universitetsadjunkt, Doktorand
lena.almqvist-nielsen@hv.se

Carolin Andersson

Carolin Andersson Universitetsadjunkt
carolin.andersson@hv.se

Karin Andersson

Karin Andersson Universitetsadjunkt
karin.andersson.2@hv.se

Sara Andersson

Sara Andersson Universitetslektor
sara.andersson@hv.se

Ulrika Andersson Hval

Ulrika Andersson Hval Universitetslektor
ulrika.andersson-hval@hv.se

Jenny Antonsson

Jenny Antonsson Universitetsadjunkt
jenny.antonsson@hv.se

Jirayr Arag

Jirayr Arag Universitetsadjunkt
jirayr.arag@hv.se

Anette Ask Johannesson

Anette Ask Johannesson Universitetsadjunkt
anette.ask-johannesson@hv.se

Johan Berlin

Johan Berlin Professor
johan.berlin@hv.se

Anna Bjerkstig

Anna Bjerkstig Universitetsadjunkt
anna.bjerkstig@hv.se

Ville Björck

Ville Björck Universitetslektor
ville.bjorck@hv.se

Elisabet Björquist

Elisabet Björquist Universitetslektor Dr. med. vet. i hälsovetenskap med inriktning handikappvetenskap, ssk habiliteri
elisabet.bjorquist@hv.se

Anette Bolin

Anette Bolin Professor i socialt arbete
anette.bolin@hv.se

Anna-Lena Borg

Anna-Lena Borg Universitetsadjunkt
anna-lena.borg@hv.se

Johanna Borssén

Johanna Borssén Universitetsadjunkt
johanna.borssen@hv.se

Magnus Broström

Magnus Broström Universitetslektor
magnus.brostrom@hv.se

Andréa Börjesson

Andréa Börjesson Universitetsadjunkt Programansvarig YRK/KPU, Samordnare inom uppdragsutbildning
andrea.borjesson@hv.se

Urban Carlén

Urban Carlén Universitetslektor
urban.carlen@hv.se

Katarina Cederlund

Katarina Cederlund Universitetsadjunkt Doktorand i pedagogik med inriktning mot AIL
katarina.cederlund@hv.se

Kristine Crondahl

Kristine Crondahl Universitetslektor Universitetslektor i socialt arbete
kristine.crondahl@hv.se

Angelica Dahlman

Angelica Dahlman Universitetsadjunkt
angelica.dahlman@hv.se

Sofia Davydenko

Sofia Davydenko Universitetsadjunkt
sofia.davydenko@hv.se

Jenny Edlund

Jenny Edlund Universitetsadjunkt
jenny.edlund@hv.se

Monica Egelström

Monica Egelström Universitetslektor
monica.egelstrom@hv.se

Annika Eklund

Annika Eklund Universitetslektor
annika.eklund@hv.se

Sara Ekström

Sara Ekström Universitetslektor
sara.ekstrom@hv.se

Anna Elgemark

Anna Elgemark Universitetslektor
anna.elgemark@hv.se

Soly Erlandsson

Soly Erlandsson Professor, senior
soly.erlandsson@hv.se

Linda Febring

Linda Febring Doktorand, Universitetsadjunkt Adjunkt
linda.febring@hv.se

Maria Fischer

Maria Fischer Universitetsadjunkt Föreståndare för Forum för Välfärd
maria.fischer.1@hv.se

Karin Flensner

Karin Flensner Universitetslektor Fil dr
karin.flensner@hv.se

Camilla Fors

Camilla Fors Controller Controller IoS
camilla.fors@hv.se

Karin Forslund Frykedal

Karin Forslund Frykedal Professor
karin.forslund-frykedal@hv.se

Pauline Georgy

Pauline Georgy Universitetsadjunkt Universitetsadjunkt & HR-strateg
pauline.georgy@hv.se

Ingrid Granbom

Ingrid Granbom Universitetslektor
ingrid.granbom@hv.se

Gunne Grankvist

Gunne Grankvist Professor
gunne.grankvist@hv.se

Helena Gregorc-Lööv

Helena Gregorc-Lööv Universitetsadjunkt
helena.gregorc-loov@hv.se

Johan Gross

Johan Gross Avdelningschef
johan.gross@hv.se

Lina Grundberg

Lina Grundberg Universitetsadjunkt
lina.grundberg@hv.se

Getzy Gunnarsson

Getzy Gunnarsson Studie- och karriärvägledare
getzy.gunnarsson@hv.se

Sevtap Gurdal

Sevtap Gurdal Universitetslektor Fil dr i psykologi
sevtap.gurdal@hv.se

Jan Gustafsson Nyckel

Jan Gustafsson Nyckel Professor
jan.gustafsson-nyckel@hv.se

Klas Gustavsson

Klas Gustavsson Universitetslektor
klas.gustavsson@hv.se

Elin Hagström

Elin Hagström Administratör VFU-handläggare
elin.hagstrom@hv.se

Jonas Hallberg

Jonas Hallberg Universitetslektor Filosofie doktor i psykologi
jonas.hallberg@hv.se

Christina Halvarsson

Christina Halvarsson Universitetsadjunkt
christina.halvarsson@hv.se

Anna Hansson

Anna Hansson Universitetsadjunkt
anna.hansson@hv.se

Björn Harström

Björn Harström Universitetslektor
bjorn.harstrom@hv.se

Rikard Hedlund

Rikard Hedlund Universitetsadjunkt
rikard.hedlund@hv.se

Malin Hedlund Ternander

Malin Hedlund Ternander Universitetsadjunkt
malin.hedlund-ternander@hv.se

Bo Helsing

Bo Helsing Universitetslektor
bo.helsing@hv.se

Anna Henriksen

Anna Henriksen Universitetslektor
anna.henriksen@hv.se

Alastair Henry

Alastair Henry Professor Professor i ämnesdidaktik
alastair.henry@hv.se

Anna Hermansson

Anna Hermansson Universitetsadjunkt
anna.hermansson@hv.se

Kajsa Hinricks

Kajsa Hinricks Universitetsadjunkt
kajsa.hinricks@hv.se

Maria Holmbom

Maria Holmbom Universitetsadjunkt, Doktorand Egen titel:  
maria.holmbom@hv.se

Johan Hyrén

Johan Hyrén Universitetslektor
johan.hyren@hv.se

Charlotta Isaksson

Charlotta Isaksson Universitetslektor
charlotta.isaksson@hv.se

Joakim Jahlmar

Joakim Jahlmar Universitetsadjunkt
joakim.jahlmar@hv.se

Anna Jakobsson

Anna Jakobsson Universitetslektor
anna.jakobsson@hv.se

Elisabeth Jansson

Elisabeth Jansson Prefekt tillförordnad Avdelningschef och biträdande prefekt
elisabeth.jansson@hv.se

Håkan Jansson

Håkan Jansson Universitetslektor Fil.dr. i nordiska språk
hakan.jansson@hv.se

Marie Jansson Ögren

Marie Jansson Ögren Universitetsadjunkt
marie.jansson-ogren@hv.se

Elias Johannesson

Elias Johannesson Universitetslektor Fil Dr
elias.johannesson@hv.se

Leona Johanson Bunting

Leona Johanson Bunting Universitetsadjunkt
leona.johansson-bunting@hv.se

Anna Johansson

Anna Johansson Universitetslektor
anna.johansson@hv.se

Annacarin Johansson

Annacarin Johansson Handläggare utbildning
annacarin.johansson@hv.se

Baran Johansson

Baran Johansson Universitetslektor
baran.johansson@hv.se

Eva M Johansson

Eva M Johansson Universitetslektor Filosofie Doktor i Pedagogik
eva.m.johansson@hv.se

Catharina Jonsson

Catharina Jonsson Handläggare Handläggare ledningsstöd
catharina.jonsson@hv.se

Ann-Katrin Jonsson Bakken

Ann-Katrin Jonsson Bakken Universitetslektor FD
ann-katrin.jonsson-bakken@hv.se

Maria Jordansson

Maria Jordansson Handläggare
maria.jordansson@hv.se

Marie Jönsson

Marie Jönsson Universitetsadjunkt
marie.jonsson@hv.se

Petri Kajonius

Petri Kajonius Universitetslektor Docent i personlighetspsykologi och beteendevetenskapliga mätningar
petri.kajonius@hv.se

Sabina Kapetanovic

Sabina Kapetanovic Universitetslektor
sabina.kapetanovic@hv.se

Ali Kazemi

Ali Kazemi Professor
ali.kazemi@hv.se

Maria Kjörk

Maria Kjörk Universitetsadjunkt
maria.kjork@hv.se

Helena Korp

Helena Korp Universitetslektor
helena.korp@hv.se

Christer Larsson

Christer Larsson Universitetsadjunkt
christer.larsson@hv.se

Johanna Larsson

Johanna Larsson Avdelningschef Universitetsadjunkt i utbildningsvetenskap
johanna.larsson.2@hv.se

Filippa Lindahl

Filippa Lindahl Universitetslektor
filippa.lindahl@hv.se

Maj-Lis Lindholm

Maj-Lis Lindholm Universitetsadjunkt fil mag litteraturvetenskap
maj-lis.lindholm@hv.se

Larisa Lisik

Larisa Lisik
larisa.lisik@hv.se

Ann Liss

Ann Liss Universitetsadjunkt
ann.liss@hv.se

Linda Lundin

Linda Lundin Universitetslektor
linda.lundin@hv.se

Marita Lundström

Marita Lundström Universitetslektor Lektor i utbildningsvetenskap
marita.lundstrom@hv.se

Eva Löfvendahl

Eva Löfvendahl Universitetsadjunkt Fil kand personalvetare, fil mag i pedagogik, fil master i pedagogik
eva.lofvendahl@hv.se

Hanna Mac Innes

Hanna Mac Innes Universitetslektor
hanna.mac-innes@hv.se

Gunnel Matsson

Gunnel Matsson Studie- och karriärvägledare
gunnel.matsson@hv.se

Kristina Melker

Kristina Melker Universitetsadjunkt
kristina.melker@hv.se

Martin Molin

Martin Molin Professor Professor i socialt arbete med inriktning mot funktionshinderområdet
martin.molin@hv.se

Maria Mollstedt

Maria Mollstedt Universitetsadjunkt, Doktorand
maria.mollstedt@hv.se

Linda Mossberg

Linda Mossberg Universitetslektor
linda.mossberg@hv.se

Helena Nilsdotter Brown

Helena Nilsdotter Brown Avdelningschef Föreståndare; Forum för skola, välfärd och arbetsliv
helena.nilsdotter-brown@hv.se

Håkan Nilsson

Håkan Nilsson Universitetslektor
hakan.nilsson.2@hv.se

Hanna Nordlander

Hanna Nordlander Universitetsadjunkt
hanna.nordlander@hv.se

Joel Olofsson

Joel Olofsson Universitetslektor Universitetslektor
joel.olofsson@hv.se

Johan Olovsson Enlöf

Johan Olovsson Enlöf Universitetsadjunkt
johan.olovsson-enlof@hv.se

Monica Orwehag

Monica Orwehag Universitetslektor
monica.orwehag@hv.se

Anders Persson

Anders Persson Universitetslektor
anders.persson@hv.se

Stina Persson

Stina Persson Universitetsadjunkt
stina.persson@hv.se

Åke Persson

Åke Persson Professor Professor i engelska (litteratur)
ake.persson@hv.se

Claudia Preisig

Claudia Preisig Doktorand, Handläggare
claudia.preisig@hv.se

Marie Påsse

Marie Påsse Universitetsadjunkt Adjunkt
marie.passe@hv.se

Pantea Rinnemaa

Pantea Rinnemaa Universitetsadjunkt
pantea.rinnemaa@hv.se

Signild Risenfors

Signild Risenfors Universitetslektor Docent i pedagogik
signild.risenfors@hv.se

Anna Roumbanis-Viberg

Anna Roumbanis-Viberg Universitetslektor
anna.roumbanis-viberg@hv.se

Jennie Ryding

Jennie Ryding Universitetslektor
jennie.ryding@hv.se

Anna-Clara Rönner

Anna-Clara Rönner Doktorand naturvetenskapens didaktik (biologi)
anna-clara.ronner@hv.se

Peter Sandblom

Peter Sandblom Universitetsadjunkt
peter.sandblom@hv.se

Cecilia Sandén

Cecilia Sandén Universitetsadjunkt
cecilia.sanden@hv.se

Martin Schüler

Martin Schüler
martin.schuler@hv.se

Camilla Seitl

Camilla Seitl Universitetslektor Filosofie Doktor i pedagogik med inr. mot arbetsintegrerat lärande
camilla.seitl@hv.se

Emelie Selberg

Emelie Selberg Handläggare
emelie.selberg@hv.se

Anna Sjögren

Anna Sjögren Universitetsadjunkt
anna.sjogren@hv.se

Åshild Skjegstad Lockert

Åshild Skjegstad Lockert Universitetslektor, biträdande
ashild.skjegstad-lockert@hv.se

Emma Sorbring

Emma Sorbring Professor Professor i barn- och ungdomsvetenskap
emma.sorbring@hv.se

Lena Sotevik

Lena Sotevik Universitetslektor
lena.sotevik@hv.se

Lisbeth Strängbäck

Lisbeth Strängbäck Studie- och karriärvägledare
lisbeth.strangback@hv.se

Kristoffer Sundberg

Kristoffer Sundberg Universitetslektor
kristoffer.sundberg@hv.se

Robert Svedlund

Robert Svedlund Hr-specialist
robert.svedlund@hv.se

Ylva Svensson

Ylva Svensson Universitetslektor
ylva.svensson@hv.se

Jan Theliander

Jan Theliander Universitetslektor Senior Advisor
jan.theliander@hv.se

Annika Theodorsson

Annika Theodorsson Universitetslektor
annika.theodorsson@hv.se

Cecilia Thorsen

Cecilia Thorsen Universitetslektor Docent i pedagogik
cecilia.thorsen@hv.se

Hanna Timring

Hanna Timring Administratör
hanna.timring@hv.se

Tomas Torbjörnsson

Tomas Torbjörnsson Universitetslektor
tomas.torbjornsson@hv.se

Nina Tryggvason

Nina Tryggvason Universitetslektor Filosofie Doktor i socialt arbete
nina.tryggvason@hv.se

Anneli Tunberg

Anneli Tunberg Doktorand
anneli.tunberg@hv.se

Mona Tynkkinen

Mona Tynkkinen Universitetsadjunkt
mona.tynkkinen@hv.se

Anita Varga

Anita Varga Universitetslektor Docent i litteraturvetenskap med didaktisk inriktning
anita.varga@hv.se

Josefa Vega Matuszczyk

Josefa Vega Matuszczyk Universitetslektor
josefa.vega.matuszczyk@hv.se

Åsa Vennberg

Åsa Vennberg Handläggare
asa.vennberg@hv.se

Marie Vesterlind

Marie Vesterlind Avdelningschef Fil. Dr. i Pedagogik med inriktning arbetsintegrerat lärande
marie.vesterlind@hv.se

Carina Vinbo

Carina Vinbo Controller
carina.vinbo@hv.se

Sabina Vlasman

Sabina Vlasman Forskningsassistent
sabina.vlasman@hv.se

Kerstin Von Brömssen

Kerstin Von Brömssen Professor, senior
kerstin.von-bromssen@hv.se

Catharine Walker Bergström

Catharine Walker Bergström Universitetslektor
catharine.bergstrom@hv.se

Kurt Wicke

Kurt Wicke Universitetslektor Fil Dr i ämnesdidaktik
kurt.wicke@hv.se

Daniel Olof Wiedel

Daniel Olof Wiedel Universitetslektor
daniel-olof.wiedel@hv.se

Georgia Wilhelmsson

Georgia Wilhelmsson Universitetsadjunkt
georgia.wilhelmsson@hv.se

Martina Wyszynska Johansson

Martina Wyszynska Johansson Utbildningsvetenskap, Universitetslektor
martina.wyszynska-johansson@hv.se

Karin Wångdahl

Karin Wångdahl Universitetsadjunkt
karin.wangdahl@hv.se

Kajsa Yang Hansen

Kajsa Yang Hansen Professor, gäst
kajsa.yang-hansen@hv.se

Mathias Zannakis

Mathias Zannakis Universitetslektor Egen titel:  
mathias.zannakis@hv.se

Marie Heléne Zimmerman Nilsson

Marie Heléne Zimmerman Nilsson Universitetslektor
marie-helene.zimmerman-nilsson@hv.se

Linnea Åberg

Linnea Åberg Universitetslektor Egen titel:  
linnea.aberg@hv.se

Karin Åsberg

Karin Åsberg Universitetslektor
karin.asberg@hv.se

Oscar Ördberg

Oscar Ördberg Hr-specialist
oscar.ordberg@hv.se

Pia Östh

Pia Östh Universitetsadjunkt
pia.osth@hv.se

Ann Östman

Ann Östman Universitetsadjunkt Filosofie Magister i pedagogik
ann.ostman@hv.se