Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Din sökning gav 154 träffar


Yoni Adonyi

Yoni Adonyi Professor, senior
yoni.adonyi@hv.se

Lena Aggestam

Lena Aggestam Universitetslektor
lena.aggestam@hv.se

Evert Agneholm

Evert Agneholm Professor adjungerad
evert.agneholm@hv.se

Hanna Aknouche-Martinsson

Hanna Aknouche-Martinsson Universitetslektor
hanna.aknouche-martinsson@hv.se

Darwen Al-Taeshi

Darwen Al-Taeshi Universitetsadjunkt
darwen.al-taeshi@hv.se

Rashid Ali

Rashid Ali Universitetsadjunkt
rashid.ali@hv.se

Nour Almardoud

Nour Almardoud Universitetsadjunkt
nour.almardoud@hv.se

Joel Andersson

Joel Andersson Avdelningschef, tf Professor of Material Science and Head of Division of Welding Technology
joel.andersson@hv.se

Pernilla Andersson

Pernilla Andersson Controller Controller, externfinansierad verksamhet för institutionen IV
pernilla.andersson@hv.se

Robert Andersson

Robert Andersson Universitetsadjunkt Matematiker
robert.andersson@hv.se

Roy Andersson

Roy Andersson Professor Associate Professor
roy.andersson@hv.se

Anders Appelgren

Anders Appelgren Universitetsadjunkt
anders.appelgren@hv.se

Achmad Ariaseta

Achmad Ariaseta Doktorand
achmad.ariaseta@hv.se

Pradip Aryal

Pradip Aryal Postdoktor
pradip.aryal@hv.se

Svante Augustsson

Svante Augustsson Universitetsadjunkt
svante.augustsson@hv.se

Gökce Aydin

Gökce Aydin Doktorand
gokce.aydin@hv.se

Håkan Backström

Håkan Backström Forskningsingenjör
hakan.backstrom@hv.se

Amir Baghdadchi

Amir Baghdadchi Doktorand
amir.baghdadchi@hv.se

Stanislav Belenki

Stanislav Belenki Universitetslektor
stanislav.belenki@hv.se

Madhura Bellippady

Madhura Bellippady Postdoktor
madhura.bellippady@hv.se

Mattias Bennulf

Mattias Bennulf Universitetslektor, biträdande PhD
mattias.bennulf@hv.se

Tomas Beno

Tomas Beno Professor
tomas.beno@hv.se

Patrik Bergdahl

Patrik Bergdahl Universitetsadjunkt, adjungerad
patrik.bergdahl@hv.se

Niclas Berglund

Niclas Berglund Forskningsingenjör
niclas.berglund@hv.se

Lars Bergqvist

Lars Bergqvist Universitetslektor
lars.bergqvist@hv.se

Emil Björklund

Emil Björklund Studentmedarbetare
emil.bjorklund@hv.se

Stefan Björklund

Stefan Björklund Utvecklingsingenjör F&U ingenjör
stefan.bjorklund@hv.se

Mohamad Bou Akl

Mohamad Bou Akl Controller Controller IV
mohamad.bou-akl@hv.se

Eva Bränneby

Eva Bränneby Handläggare
eva.branneby@hv.se

Louise Bärgman

Louise Bärgman Controller Controller IV
louise.bargman@hv.se

Kim Carlsson

Kim Carlsson Universitetsadjunkt
kim.carlsson@hv.se

Valeria Castellucci

Valeria Castellucci Gästlektor
valeria.castellucci@hv.se

Isabelle Choquet

Isabelle Choquet Universitetslektor
isabelle.choquet@hv.se

Anna-Karin Christiansson

Anna-Karin Christiansson Universitetslektor
anna-karin.christiansson@hv.se

Nicolas Coniglio

Nicolas Coniglio Gästlektor
nicolas.coniglio@hv.se

Hans Dahlin

Hans Dahlin Tekniker
hans.dahlin@hv.se

Johan Dahlström

Johan Dahlström Universitetslektor
johan.dahlstrom@hv.se

Fredrik Danielsson

Fredrik Danielsson Professor Professor i automation
fredrik.danielsson@hv.se

Jeroen De Backer

Jeroen De Backer Universitetslektor
jeroen.debacker@hv.se

Andreas de Blanche

Andreas de Blanche Universitetslektor Ph.D. Computer Science and Engineering
andreas.de-blanche@hv.se

Biplob Kanti Dey

Biplob Kanti Dey Tekniker
biplob-kanti.dey@hv.se

Fatiha Djebbar

Fatiha Djebbar Universitetslektor
fatiha.djebbar@hv.se

Boel Ekergård

Boel Ekergård Universitetslektor Docent
boel.ekergard@hv.se

Ingrid Elison

Ingrid Elison Universitetsadjunkt
ingrid.elison@hv.se

Mikael Ericsson

Mikael Ericsson Avdelningschef, tf
mikael.ericsson@hv.se

Niklas Ericsson

Niklas Ericsson Universitetsadjunkt
niklas.ericsson@hv.se

Kenneth Eriksson

Kenneth Eriksson Professor, senior
kenneth.eriksson@hv.se

Kristina Eriksson

Kristina Eriksson Universitetslektor Docent / Associate Professor in Production Systems
kristina.eriksson@hv.se

Ali Eskandari

Ali Eskandari Doktorand
ali.eskandari@hv.se

Mahdi Eynian

Mahdi Eynian Universitetslektor Docent
mahdi.eynian@hv.se

Claes Fredriksson

Claes Fredriksson Universitetslektor
claes.fredriksson@hv.se

Kristina Furubacke

Kristina Furubacke Universitetsadjunkt
kristina.furubacke@hv.se

Lina Gharaibeh

Lina Gharaibeh Doktorand
lina.gharaibeh@hv.se

Vasanth Gopal

Vasanth Gopal Postdoktor
vasanth.gopal@hv.se

Mohit Gupta

Mohit Gupta Universitetslektor Associate Professor in Production Technology
mohit.gupta@hv.se

Lena Gustafsson

Lena Gustafsson Handläggare
lena.gustafsson@hv.se

Monika Hagelin

Monika Hagelin Handläggare Projektkoordinator|Uppdragsutbildningskoordinator Ingenjörsvetenskap
monika.hagelin@hv.se

Fabian Hanning

Fabian Hanning Universitetslektor, biträdande
fabian.hanning@hv.se

Thomas Hansson

Thomas Hansson Forskare
thomas.hansson@hv.se

Johny Haraldsson

Johny Haraldsson Eltekniker
johny.haraldsson@hv.se

Ebrahim Harati

Ebrahim Harati Universitetslektor, biträdande
ebrahim.harati@hv.se

Peter Harlin

Peter Harlin Universitetslektor, adjungerad
peter.harlin@hv.se

Monika Hattinger

Monika Hattinger Universitetslektor PhD Informatik med inriktning mot arbetsintegrerat lärande
monika.hattinger@hv.se

Anna Hermansson

Anna Hermansson Universitetsadjunkt
anna.hermansson@hv.se

Torbjörn Hernvall

Torbjörn Hernvall Universitetsadjunkt Universitetsadjunkt
torbjorn.hernvall@hv.se

Lars Holmblad

Lars Holmblad Universitetsadjunkt
lars.holmblad@hv.se

Ulf Hulling

Ulf Hulling Universitetsadjunkt, förste
ulf.hulling@hv.se

Michelle Hunt

Michelle Hunt Universitetslektor
michelle.hunt@hv.se

Kjell Hurtig

Kjell Hurtig Forskningsingenjör
kjell.hurtig@hv.se

Mattias Igestrand

Mattias Igestrand Forskningsingenjör 0701039817
mattias.igestrand@hv.se

Malan Jayawickrama

Malan Jayawickrama Doktorand
malan.jayawickrama@hv.se

Håkan Jensen

Håkan Jensen Avdelningschef, tf Byggteknik och hållbar utveckling
hakan.jensen@hv.se

Leif Magnus Jensen

Leif Magnus Jensen Universitetslektor
leif-magnus.jensen@hv.se

Henrik Johansson

Henrik Johansson Universitetslektor
henrik.johansson@hv.se

Elisabeth Johansson Rückerl

Elisabeth Johansson Rückerl Controller Externfinansierad verksamhet för institutionen IV
elisabeth.johansson-ruckerl@hv.se

Shrikant Joshi

Shrikant Joshi Professor Doctor of Philosophy, Chemical Engineering
shrikant.joshi@hv.se

Anton Kersten

Anton Kersten Universitetslektor, adjungerad
anton.kersten@hv.se

Prabhu Kettavarampalayam Ramanathan

Prabhu Kettavarampalayam Ramanathan Universitetslektor
prabhu.kettavarampalayam-ramanathan@hv.se

Mahmood Khabbazi

Mahmood Khabbazi Universitetslektor, biträdande
mahmood.khabbazi@hv.se

Agnieszka Kisielewicz

Agnieszka Kisielewicz Doktorand
agnieszka.kisielewicz@hv.se

Lilia Kristiansson

Lilia Kristiansson Universitetsadjunkt
lilia.kristiansson@hv.se

Amit Kumar Mishra

Amit Kumar Mishra Professor
amit.kumar-mishra@hv.se

Björn Lantz

Björn Lantz Professor, gäst
bjorn.lantz@hv.se

Johan Larsson

Johan Larsson Universitetsadjunkt
johan.larsson@hv.se

Mats Larsson

Mats Larsson Universitetsadjunkt
mats.larsson@hv.se

Mats Lejon

Mats Lejon Universitetsadjunkt, Systemtekniker
mats.lejon@hv.se

Ann-Kristin Lemon

Ann-Kristin Lemon Controller Controller, externfinansierad verksamhet för institutionen IV
ann-kristin.lemon@hv.se

Bengt Lennartson

Bengt Lennartson Professor
bengt.lennartson@hv.se

Peigang Li

Peigang Li Universitetslektor, biträdande
peigang.li@hv.se

David Lindström

David Lindström Universitetslektor
david.lindstrom@hv.se

Annabella Loconsole

Annabella Loconsole Avdelningschef, tf
annabella.loconsole@hv.se

Thomas Lundqvist

Thomas Lundqvist Universitetslektor
thomas.lundqvist@hv.se

Patrik Lundström

Patrik Lundström Professor Forskare i algebra
patrik.lundstrom@hv.se

Lennart Malmsköld

Lennart Malmsköld Universitetslektor Programchef Primus, PhD, Production Technology
lennart.malmskold@hv.se

Felix Mannerhagen

Felix Mannerhagen Universitetsadjunkt
felix.mannerhagen@hv.se

Camilla Martinsson

Camilla Martinsson Universitetsadjunkt
camilla.martinsson@hv.se

Patrik Martinsson

Patrik Martinsson Forskningsassistent
patrik.martinsson@hv.se

Bassam Massouh

Bassam Massouh Doktorand
bassam.massouh@hv.se

Lena Max

Lena Max Universitetslektor, adjungerad
lena.max@hv.se

Yongcui Mi

Yongcui Mi Doktorand
yongcui.mi@hv.se

Stig-Göran Mårtensson

Stig-Göran Mårtensson Universitetslektor Docent
stig-goran.martensson@hv.se

Magnus Neikter

Magnus Neikter Universitetslektor
magnus.neikter@hv.se

Morgan Nilsen

Morgan Nilsen Universitetslektor Doktor i produktionsteknik
morgan.nilsen@hv.se

Anders Nilsson

Anders Nilsson Forskningsingenjör MSC Robotik
anders.nilsson@hv.se

Galina Nilsson

Galina Nilsson Universitetslektor
galina.nilsson@hv.se

Anna Nordgren Meijer

Anna Nordgren Meijer Controller
anna.nordgren-meijer@hv.se

Olanrewaju Akanbi Ojo

Olanrewaju Akanbi Ojo Professor
olanrewaju-akanbi.ojo@hv.se

Jonas Olsson

Jonas Olsson Forskningsingenjör
jonas.olsson@hv.se

Mattias Ottosson

Mattias Ottosson Utvecklingsingenjör
mattias.ottosson@hv.se

Tunji Owoseni

Tunji Owoseni Postdoktor Dr
tunji.owoseni@hv.se

Vivek Patel

Vivek Patel Universitetslektor Associate Professor, Docent
vivek.patel@hv.se

Robert Pederson

Robert Pederson Avdelningschef, tf
robert.pederson@hv.se

Thomas Pederson

Thomas Pederson Professor
thomas.pederson@hv.se

Tova Persson Hentilä

Tova Persson Hentilä Studentmedarbetare
tova.persson-hentila@hv.se

Andreas Petersson

Andreas Petersson Universitetslektor, adjungerad
andreas.petersson@hv.se

Michael Pieslinger

Michael Pieslinger Universitetsadjunkt
michael.pieslinger@hv.se

Haya Rajeh

Haya Rajeh Doktorand
haya.rajeh@hv.se

Sudha Ramasamy

Sudha Ramasamy Universitetslektor
sudha.ramasamy@hv.se

Dilipkumar Choudary Ratnala

Dilipkumar Choudary Ratnala Doktorand
dilipkumar-choudary.ratnala@hv.se

Tahira Raza

Tahira Raza Universitetslektor Forskare
tahira.raza@hv.se

Ritva Rosenbäck

Ritva Rosenbäck Doktorand
ritva.rosenback@hv.se

Sushovan Roychowdhury

Sushovan Roychowdhury Universitetslektor, adjungerad
sushovan.roychowdhury@hv.se

Edisa Sadzak

Edisa Sadzak Handläggare Forskningsingenjör/adjunkt
edisa.sadzak@hv.se

Mikael Sahl

Mikael Sahl Doktorand
mikael.sahl@hv.se

Atieh Sahraeidolatkhaneh

Atieh Sahraeidolatkhaneh Doktorand
atieh.sahraeidolatkhaneh@hv.se

Magnus Sandberg

Magnus Sandberg Supporttekniker, Forskningsingenjör
magnus.sandberg@hv.se

Americo Scotti

Americo Scotti Professor, senior Professor in Welding Technology
americo.scotti@hv.se

Fredrik Sikström

Fredrik Sikström Universitetslektor Docent (Associate Professor)
fredrik.sikstrom@hv.se

Maria Simonsson

Maria Simonsson Universitetsadjunkt
maria.simonsson@hv.se

Anders Snis

Anders Snis Universitetslektor, adjungerad
anders.snis@hv.se

Linda Squillaci

Linda Squillaci Forskningsassistent
linda.squillaci@hv.se

David Stjern

David Stjern Forskningsingenjör
david.stjern@hv.se

Bo Svensson

Bo Svensson Universitetslektor
bo.svensson@hv.se

Kameshwaran Swaminathan

Kameshwaran Swaminathan Doktorand
kameshwaran.swaminathan@hv.se

Björn Särnerblom

Björn Särnerblom Forskningsingenjör
bjorn.sarnerblom@hv.se

Ingrid Tano

Ingrid Tano Universitetsadjunkt
ingrid.tano@hv.se

Karthikeyan Thalavai Pandian

Karthikeyan Thalavai Pandian Doktorand
karthikeyan.thalavai-pandian@hv.se

Nicole Tobisková

Nicole Tobisková Doktorand
nicole.tobiskova@hv.se

Oskar Tofeldt

Oskar Tofeldt Forskare PhD in Non-Destructive Evaluation (NDE)
oskar.tofeldt@hv.se

Elena Simona Udrescu

Elena Simona Udrescu Universitetsadjunkt
elena-simona.udrescu@hv.se

Karthik Vaidyalingam Arumugam

Karthik Vaidyalingam Arumugam Doktorand
karthik.vaidyalingam-arumugam@hv.se

Maria Asuncion Valiente Bermejo

Maria Asuncion Valiente Bermejo Universitetslektor Docent, Associate Professor
asun.valiente@hv.se

Jens Wallin

Jens Wallin Universitetsadjunkt
jens.wallin@hv.se

Eric Windhede

Eric Windhede Universitetsadjunkt
eric.windhede@hv.se

Håkan Wirdelius

Håkan Wirdelius Professor
hakan.wirdelius@hv.se

Liene Zaikovska

Liene Zaikovska Doktorand Student
liene.zaikovska@hv.se

Xiaoxiao Zhang

Xiaoxiao Zhang Forskningsingenjör
xiaoxiao.zhang@hv.se