Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Sotenäs
Eva-Lott Grafman
Eva-lott.grafman@sotenas.se 
0532-66 46 19
För mer information klicka här

Mellerud
Elvis Sabovic 
Elivis.sabovic@mellerud.se 
0530-181 83
För mer information klicka här

Tanum    
Mattias Larsson
utv@tanum.se  
070-523 91 10
För mer information klicka här

Trollhättan
Daniel Engelin
daniel.engelin@trollhattan.se
0733- 48 87 35
För mer information klicka här

Vänersborg
Christer Björk 
christer.bjork@vanersborg.se
För mer information klicka här

Lysekil
Lena Garberg
lena.garberg@lysekil.se
0523-61 32 24
För mer information klicka här

Trollhättan/Nya Skolan
Beata Szwoch
Beata.szwoch@nyaskolan.se
0735-02 24 96
För mer information klicka här

Lilla Edet
Anders Nordgren    
Anders.nordgren@lillaedet.se 
0520-65 97 59
För mer information klicka här

Uddevalla
Lisa Thörn 
lisa.thorn@uddevalla.se
0522‑69 58 69

Munkedal  
Marie Wackfelt  
marie.wackfelt@munkedal.se
0524-181 82
För mer information klicka här

Färgelanda  
Helena Kronberg
Helena.kronberg@fargelanda.se
0528-56 72 01
För mer information klicka här

Dals-Ed                               
Annika Engen Henke
annika.henke@utb.dalsed.se
0534-19287


Alingsås 
Camilla Götsten
camilla.gotsten@alingsas.se 
0322-61 70 75
För mer information klicka här

 

 


 

Senast uppdaterad av Annacarin Johansson