Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Legal Main Contact (LMC)


Kim Carlsson

Kim Carlsson Lecturer
kim.carlsson@hv.se

Certified Instructor Trainers


Robert Andersson

Robert Andersson Lecturer Matematiker
robert.andersson@hv.se

Johan Larsson

Johan Larsson Lecturer
johan.larsson@hv.se

Instructors


Andreas de Blanche

Andreas de Blanche Senior lecturer Ph.D. Computer Science and Engineering
andreas.de-blanche@hv.se

Thomas Lundqvist

Thomas Lundqvist Senior lecturer
thomas.lundqvist@hv.se

Simon Olofsson

Simon Olofsson Technician
simon.olofsson@hv.se
Updated