Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Head of HR


Bettina Johansson

Bettina Johansson Hr-chef
bettina.johansson@hv.se

Staff HR


Maria Blomqvist

Maria Blomqvist Counsellor Student Health
maria.blomqvist@hv.se

Pauline Georgy

Pauline Georgy Lecturer Universitetsadjunkt & HR-strateg
pauline.georgy@hv.se

Anna-Karin Häggström

Anna-Karin Häggström Payroll Specialist
anna-karin.haggstrom@hv.se

Bettina Johansson

Bettina Johansson Hr-chef
bettina.johansson@hv.se

Annette Ryckenberg

Annette Ryckenberg Counsellor Student Health
annette.ryckenberg@hv.se

Anastasia Sieburg

Anastasia Sieburg HR-specialist
anastasia.sieburg@hv.se

Pia Ståhl

Pia Ståhl Administrator
pia.stahl@hv.se

Petra Svanström

Petra Svanström Payroll Specialist
petra.svanstrom@hv.se

Maria Vedin

Maria Vedin HR-strateg
maria.vedin@hv.se
Updated