Antingen stödjer din webbläsare inte javascript, eller är javascript inaktiverat. Denna webbplats fungerar bäst om du aktiverar javascript.

Head of Vice-Chancellor's office


Liselott Lycke

Liselott Lycke Head of Division
liselott.lycke@hv.se

Staff Vice Chancellor's Office


Margareta Åkesson

Margareta Åkesson Archivist Arkivarie
margareta.akesson@hv.se

Ann-Charlotte Bandgren

Ann-Charlotte Bandgren Administrative Officer
ann-charlotte.bandgren@hv.se

Anna-Maria Blomgren

Anna-Maria Blomgren Qualified Analyst Kvalificerad utredare
anna-maria.blomgren@hv.se

Eva Bränneby

Eva Bränneby Administrative Officer
eva.branneby@hv.se

Eva Erkmar

Eva Erkmar Administrator
eva.erkmar@hv.se

Bent Floberg

Bent Floberg Administrative Officer
bent.floberg@hv.se

Helene Gabel

Helene Gabel Registrar
helene.gabel@hv.se

Helena Högnert

Helena Högnert Analyst
helena.hognert@hv.se

Helene Johansson

Helene Johansson Registrar Systemansvarig
helene.johansson@hv.se

Ove Johansson

Ove Johansson Operational Controller
ove.johansson@hv.se

Sofia Johansson

Sofia Johansson Administrative Officer Registrator
sofia.johansson@hv.se

Maria Jordansson

Maria Jordansson Administrative Officer
maria.jordansson@hv.se

Hanna Krusell

Hanna Krusell Administrative Officer Informationssäkerhetssamordnare
hanna.krusell@hv.se

Lena Larsson

Lena Larsson Administrative Officer
lena.larsson@hv.se

Liselott Lycke

Liselott Lycke Head of Division
liselott.lycke@hv.se

Jenny Mårtensson

Jenny Mårtensson Legal Expert
jenny.martensson@hv.se

Sarah Nilsson

Sarah Nilsson Administrator
sarah.nilsson@hv.se

Edisa Sadzak

Edisa Sadzak Administrative Officer Forskningsingenjör/adjunkt
edisa.sadzak@hv.se

Mats Schantz

Mats Schantz Legal Expert
mats.schantz@hv.se

Christina Selander

Christina Selander Administrative Officer Utredare
christina.selander@hv.se

Linda Severinson

Linda Severinson Management support Projektledare och Verksamhetsutveckling
linda.severinson@hv.se

Victoria Sjöstedt

Victoria Sjöstedt Administrative Officer Samordnande handläggare för forskarutbildningen
victoria.sjostedt@hv.se

Hanna Stafhammar Kjellgren

Hanna Stafhammar Kjellgren Qualified Analyst
hanna.stafhammar-kjellgren@hv.se

Gunilla Thålig Karlsson

Gunilla Thålig Karlsson Administrative Officer Lednings- och kommunikationsstöd, Biträdande projektledare campusutveckling
gunilla.thalig.karlsson@hv.se

Magdalena Zawada

Magdalena Zawada Administrative Officer
magdalena.zawada@hv.se
Updated